.

.

Мебел на Америка Genеневив чиста ламба за тавани со бела кристална

Мебел на Америка Genеневив чиста ламба за тавани со бела кристална

DEN 567.84

Пристапност
Во достапна форма

Чистиот гламур и софистицираност од кој било агол е најдобриот начин да се опише мебелот на Америка evеневив чиста бела ламба за таванот на кристалот. Со пенлив факс кристал капе одоздола под сенката на белата ламба, оваа луксузна таванска ламба ќе ја однесе вашата соба на целосно ново ниво на стил. Мебел на Америка Genеневив Глам Кристал Плескав тавански ламба, Белата вклучува : една (1) таванска ламба. Стил : Глам. Заврши : Хром, бел. Материјали : челик, кристал. Кружна основа. Виси кристали. Чиста сенка на црната ламба. Под ламба. Потребно е минимално склопување. Бродови во 1 кутии. Димензии и тегови : целокупни димензии : 16 "l x 16" w x 24 "ч. Тежина на производот : 5 фунти. Купете ја колекцијата за појавување : Подна ламба : Точка #569705437.

Главните карактеристики

Избор на клиент