.

.

Домување на опсег, .019, зелен пин, РХ

Домување на опсег, .019, зелен пин, РХ

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Машинирано куќиште на алуминиум со навојно прстен за прицврстувач за лесна инсталација и отстранување на леќи. Челичниот игла може да се монтира од горниот или долниот дел од куќиштето на обемот. Вклучува шипка од 10-32 опсег. Куќиште на CBE Vented Scope, 0,019, зелена пина, RH : машинско куќиште на алуминиум. Навојно затегнување за инсталација на лесна леќи. Вклучува шипка од 10-32 опсег. 019 Зелен пин.

Главните карактеристики

Избор на клиент