.

.

Аларм за сензори 2-во движење и чима

Аларм за сензори 2-во движење и чима

DEN 575.84

Пристапност
Во достапна форма

Овој аларм за сензори за движење 2-In01 и Chime го обезбедува вашиот дом од натрапници со аларм за пирсинг или пријатен чим. Чувствувајте се безбедно и безбедно насекаде. 2-во-1 Аларм за сензор за движење и CHIME : Технологија на сензори за движење на движење. Не е потребна инсталација. Копчето за паника го активира алармот. Вклучува 1 единица за аларм за монтирање и 2 единици за далечински управувач. Мерки : 4,75 "L x 3,75" W x 1,75 "H. Потребни се 4 двојни батерии на АА (не се вклучени). Секоја далечинска управува бара три 1.5 V батерии (вклучени).

Главните карактеристики

Избор на клиент