.

.

Подобри домови и градини 2. Оз еукалиптус миризливи WA се топи, 4-пакет

Подобри домови и градини 2. Оз еукалиптус миризливи WA се топи, 4-пакет

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Подобри домови и градини есенцијално масло Инфузионирано 2,5 оз еукалиптус миризливи восочни топи, 4-пакувања : Подобри домови и градини 2,5 оз еукалиптус миризлива восок се топи карактеристики на ладење Белешки за свежи пеперминт кои се придружуваат со зелени лисја од еукалиптус, засилени со допир на свеж росмари. Подобри домови и градини 2,5 оз еукалиптус миризливи восочни топи се за употреба во електричен восок потопло и пуштаат смирувачки високо миризлив мирис во воздухот веднаш по топењето. Тие се идеални за ширење на релаксирачки мирис и добредојдена атмосфера во текот на вашиот дом. Едноставно распарчете го парчето и додајте го на омилениот електричен восок потопол. (Восок потопло продаден одделно) Подобри домови и градини есенцијално масло внесе миризливи восоци, 4-пакувања : високо миризливи. Објавува смирувачки миризлив мирис. Заменете го восокот се топи кога мирисот го нема. Лесно чистење. Нема остаток на пламен или суп. Восокот може да се рециклира или повторно да се користи. Користете со електричен восок потопло. Асортиман на подобри домови и градини миризливи восочни топи и восочни топи затоплувачи на топење на располагање. Упатства : Чувајте на ладно место. Восокот ќе се стопи кога ќе се загрее. Може да дамкаат ткаенини и површини. Може да предизвика иритација на кожата. Избегнувајте продолжен контакт со кожата. Не додавајте вода во восок. По топењето, восокот може да се чува во контејнер за повторна употреба : восок, мирис на мириси надвор од дофат на деца и миленичиња кои предупредуваат : за употреба само со восочни затоплувачи кои се во согласност со UL STD 283.

Главните карактеристики

Избор на клиент