.

.

Alivia Ford Women's Women's Plus Големина Гроздобер истегнување уништена ролна-манжетна Бермуда кратка

Alivia Ford Women's Women's Plus Големина Гроздобер истегнување уништена ролна-манжетна Бермуда кратка

DEN 225.28

Пристапност
Во достапна форма

Изгледајте убаво, почувствувајте се удобно и извадете ги кривините во нашето гроздобер деструирана манжетна со ролна, кратко од Аливија Форд. Дизајнирано со вашите кривини на ум. Моделот е 5'11 "и носи големина 22 W. Curvy Fit. Затворање на копчето со поштенски мува. Стајлинг со пет џеб за да се одржат најважните работи. Уништени детали; затегнати манжетни за ролни. Плус големина уништени шорцеви во Бермуда од Аливија Форд.

Главните карактеристики

Избор на клиент