.

.

Redbone 7 'нелегален вртежен прачка

Redbone 7 'нелегален вртежен прачка

DEN 1279.84

Пристапност
Во достапна форма

Ултра чувствителност е името на играта за новата изведба подесена серија на Redbone Inshore Rod. Дизајнирано првенствено за риболов со мамки во живо, новата линија на вртења и леење на крајбрежните шипки е толку чувствителна, можете да почувствувате дека мамката се нервира пред штрајкот со риби! Високиот модул, рачно валани графитски празнини ја даваат оваа серија на шипки супериорна еластичност што им овозможува на прачките да се наведнуваат беспрекорно додека се борите да го слетаат вашиот трофеј. Сите графитни шипки со високи модули на Redbone Inshore се опфатени со ограничена гаранција за живот против дефекти во изработката и материјалите за животниот век на оригиналниот сопственик.

Главните карактеристики

Избор на клиент