.

.

Земја на Дин свежа јагода од јагода замрзнат јогурт, 1. qt

Земја на Дин свежа јагода од јагода замрзнат јогурт, 1. qt

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Повеќе од 50 години семејството на замрзнати десерти на деканот го донесе најдоброто на вашата маса. Дин има најголема посветеност на квалитетот и можете да го вкусите во земјата на Дин свеж јагода од јагода замрзнат јогурт. Само максималните вкусови и повеќето супериорни состојки ги внесуваат во производите на Дин. Можете да вкусите колку се грижи дека Дин. Земја на Дин свежа јагода грчки замрзнат јогурт : 140 калории. 5 G протеини. Кошер.

Главните карактеристики

Избор на клиент