.

.

Атлетски работи женски основни работи кратко

Атлетски работи женски основни работи кратко

DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Поместете слободно и удобно во женските атлетски работи основни шорцеви. Постои пар за секого помеѓу богатите бои и трендовски отпечатоци. Детали за странични мрежи ве тера да се вентилирате додека измислицата за брзо сушење ве одржува ладно. Комплетирајте со џебови на цвест за да ги држите вашите работи и внатрешниот кабел за влечење на бесконечност за лесна прилагодливост- што повеќе би можеле да ви треба? Мешавина од ткаенини. Infinity Inner Drawcord. на џебови од цвест. Страничен отвор за мрежи. брзо сушење. Повлечете го стајлингот. Бесплатна етикета. Опуштено вклопување. среден пораст.

Главните карактеристики

Избор на клиент