.

.

Darice Core'inations Cardstock, 20pk

Darice Core'inations Cardstock, 20pk

DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Овој картон на Core'inations е одличен додаток на секој занаетчиски проект. Darice Core'inations Cardstock, 20pk : Овој пакет содржи 20 листови од 12 "x 12" картони со тежина со тежина со лесна текстура на вкрстено оглас. Достапно во најразлични бои, секоја се продава одделно. Увезени.

Главните карактеристики

Избор на клиент