.

.

Дорман Х Кочница Хидраулични Црево Одговара изберете: 2013 - ФОРД ФУЗИЈА, 2013-ЛИНКОЛН МКЗ

Дорман Х Кочница Хидраулични Црево Одговара изберете: 2013 - ФОРД ФУЗИЈА, 2013-ЛИНКОЛН МКЗ

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Цревата За хидраулични Сопирачки со директна замена се дизајнирани да одговараат на специфични апликации и позиции на возилото. Ова обезбедува одлично вклопување секој пат. Новата замена на цревото се препорачува како дел од комплетната поправка на сопирачките за вашето возило. Новите црева помагаат да се спречи губење на течноста за сопирачките и да се обезбедат оптимални перформанси на сопирачките. Дорман Х622260 Хидраулично Црево За Сопирачки Дополнителни Карактеристики Боја : Црна. Одговара Изберете : 2013-2020 ФОРД ФУЗИЈА 2013-2020 ЛИНКОЛН МКЗ и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.

Главните карактеристики

Избор на клиент