.

.

Нема Граници Јуниори Беспрекорна Танга Гаќи

Нема Граници Јуниори Беспрекорна Танга Гаќи

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Мазна, ласкава и сеопфатна беспрекорна, оваа беспрекорна танга гаќичка Без Граници е дизајнирана да се движи со вас. Лесната ткаенина лежи рамно на вашето тело за совршен изглед без шоу. Рамните еластични шевови не значат стискање или врзување. Направено со спандекс за лесно истегнување. Овие танга гаќи се перат во машина за лесна нега и доаѓаат во различни отпечатоци и бои. Исклучиво за . Материјал : Тело : 87% Најлон, 13% Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Покриеност : Минимално. Затворање : стил На повлекување со еластичен појас за дополнителна удобност. Карактеристики : Ознака-Бесплатно за дополнителна удобност; Низок Пораст Појас; исклучиво на.

Главните карактеристики

Избор на клиент