.

.

6pt Spline Lug Nut, сребро 1 2- Затворено крај со пченкато седиште на ореви од 1,38 Должина со склоп на копчето за приклучоци на клучеви, поставени од 24, 24+1

6pt Spline Lug Nut, сребро 1 2- Затворено крај со пченкато седиште на ореви од 1,38 Должина со склоп на копчето за приклучоци

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Наменети за возила со 12x1.5, 1/2-20, 12x1.25 Карактеристики на темата : Се користи за тркала со 60 степени затегнати Спецификации за завршување : Стил : блиску, 20/24/100 парчиња секој поставување : Acorn, Acorn, Acorn, Acorn, 60 големини на Dege Te Thread : 12x1.5, 1/2-20, 12x1.25availeable Бои : Chrome, црна, црвена, Blueug Dution Lenge : 1,38 "(35mm) Hex : 3/4 " или 19mm ве молиме проверете ја големината на вашата големина на вашата големина Возилото се користи пред да нарачате. Компатибилност : Купувачите се одговорни за избор на точна нишка, седиште и тип на орев за нивната апликација. Ве молиме, осигурете се дека го купувате точниот модел на орев за орев за типот на седиштето на тркалото. ✅ Спецификати - Затворено крајбрежни навртки на сплит - M1/2-20 Големина на низата - конусна 60 степени седиште - 19мм хексадецимален (3/4 "хексадецимален) - 1,38" (35мм). ✅ Подготовка - Со совпаѓање на спецификациите на овој lug (хексадецимален стил на седење на конецот и сл.) За да одговара на барањата за вашето возило и тркалото (референца за автомобил). Или контактирајте го нашиот тим за услуги на клиентите за да потврдите безбедна и соодветна вклопување. ✅ Висок квалитет - Тројно хром позлата со основни слоеви на бакар никел и хром за да се обезбеди исклучителна сила за убавина и отпорност на корозија. Произведен со ладен фалсификуван и челик третиран со топлина за сигурна јачина и издржливост, бојата нема да испадне лесно.

Главните карактеристики

Избор на клиент