.

.

Богатствата на каролина Bb6945cnl Ајкула Широко Отворена Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3

Богатствата на каролина Bb6945cnl Ајкула Широко Отворена Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3

DEN 312.80

Пристапност
Во достапна форма

Богатствата НА каролина Bb6945cnl Ајкула Широко Отворена Керамичка Ноќна Светлина, 6x4x3", разнобојно Додадете уметничко дело во боја со оваа керамичка и метална ноќна светлина за да го подобрите вашиот декор и да обезбедите малку светлина во сите темни области на вашиот дом или канцеларија. Ова Уметничко Дело Керамичко Ноќно Светло е совршено за секоја просторија во куќата. Предната страна на ноќното светло е висока шест инчи на 4 инчи широка керамичка плочка со уметнички дела во целосна боја од еден од нашите уметници. Две вклучени завртки ја држат плочката во металниот држач. Вклучена е сијалица и држачот е длабок 3 инчи. УЛ одобрени. Ноќното светло е од увезените делови. Оваа Ноќна Светлина е од Богатствата На Каролина риба категорија на производи. Уметнички дела Керамичкото Ноќно Светло е совршено за секоја просторија во куќата.

Главните карактеристики

Избор на клиент