.

.

Бали Модерен Круг Ѕид Огледало-32 Злато

Бали Модерен Круг Ѕид Огледало-32 Злато

DEN 784.00

Пристапност
Во достапна форма

Одликувајќи се со класична тркалезна форма, ова огледало е совршено за додавање димензија и елеганција во дневната соба, спалната соба или фоајето. Исто така, работи добро како огледало за суета во бањата. Четкани златни или темно сиви завршетоци се достапни за елегантната метална рамка за да создадат примамлив изглед за неутрални или обоени ѕидови. Разновидноста на ова парче ви овозможува беспрекорно да го додадете во современите, средината на векот, фармата или ентериерите во француската земја. Елегантна метална рамка. Достапно во повеќе големини и завршетоци. Работи добро како суета за бања.

Главните карактеристики

Избор на клиент