.

.

Санта мраз Канцелариски Работи Смола За Складирање Кабинет, 36w 22d 46h, Црна

Санта мраз Канцелариски Работи Смола За Складирање Кабинет, 36w 22d 46h, Црна

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Кабинетот нуди заклучувачки врати за безбедност и двојни ѕидови за стабилност. Дарежлив капацитет за складирање содржи опрема, книги, врзива или канцелариски материјали. Кабинетот за складирање е изработен од издржлив, отпорен на вдлабнатини, отпорен на гребење, обликуван со удар, полиетилен со висока густина. Материјалот е лесен за чистење и отпорен на хемикалии. Бин Кабинети. Црно.

Главните карактеристики

Избор на клиент