.

.

Каролини Богатства bb2042ds италијански Greyhound Благодарноста Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, разнобојни

Каролини Богатства bb2042ds италијански Greyhound Благодарноста Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, разнобојни

DEN 396.16

Пристапност
Во достапна форма

Каролини Богатства BB2042 DS1216 италијански Greyhound Благодарноста Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци, 12x16, разнобојни Ѕид Или Врата Виси Отпечатоци кој раса специфични италијански Greyhound уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Прославете го празникот Денот на Благодарноста со овој украсен Метален Принт На Денот на Благодарноста. Внатрешни Или надворешни алуминиумски повеќебојни уметнички дела отпечатоци ќе додадат посебен шмек во вашата кујна, бања, влезна врата, канцеларија, надворешен двор, трем или кое било друго посебно место. Овие отпечатоци се мерат 12 инчи на 16 инчи и се печатат во целосна боја. Оваа ставка може да се стави надвор и ќе потрае директно сонце некое време пред да почне да бледне. 'Рѓа и Бледнее отпорни. Алуминиумски Принт Со Црно Висечко Јаже. Аглите се заоблени за безбедност. Задниот дел на печатењето е четкана сребрена боја. Ова е лесен принт и лесно може да се закачи со речиси секој клинец или завртка. Овој Метален Принт е од каролини Богатства Кучиња категорија на производи. Печатени Алуминиум Целосна Боја Печатење.

Главните карактеристики

Избор на клиент