.

.

Јамаха Фк Волумен Нога Контрола Педалата

Јамаха Фк Волумен Нога Контрола Педалата

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Педалата За Контрола На Стапалото Јамаха Фк7 Е тешка и издржлива. Функцијата фортисимо ви овозможува да акцентирате одредени делови од вашите перформанси. Можете да ја користите педалата Јамаха ФК7 за да помогнете во засилување на специфични звуци. Можете да уживате во часови забавно играње и вежбање. Тоа е идеален подарок за музичарот во вашиот живот. Карактеристики : "Фортисимо Функција". Педалата за контрола на јачината на звукот има прилагодлив агол на педалата.

Главните карактеристики

Избор на клиент