.

.

Галива Момчиња Чорапи, Памук Екстра Мека Глуждот Перница Чорапи

Галива Момчиња Чорапи, Памук Екстра Мека Глуждот Перница Чорапи

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Дополнителните Меки Памучни Чорапи на галива се дизајнирани со страст и за модата и за удобноста. Овие чорапи се направени од фин премиум мек памук за да ви донесат максимална удобност и врвен квалитет. Памучните Чорапи на Момчињата галива имаат засилена пета и палец за зголемена издржливост и се направени со допир на истегнување за врвна удобност. Останете удобни цел ден со овие висококвалитетни Чорапи За Глуждот Галива. Пакетот вклучува 3 пара. Вклучува 3 пара. Изработени од премиум мек памук. Се вклопува со удобност и нежна поддршка. Пред-намален памук. Машинско перење топло со слични бои.

Главните карактеристики

Избор на клиент