.

.

Клип различни ЦДП2000В Про Автоматски Нокти Клипер

Клип различни ЦДП2000В Про Автоматски Нокти Клипер

DEN 226.24

Пристапност
Во достапна форма

Клипотразличната Про Автоматска Машинка за Нокти е револуционерна, прва од ваков вид, 1-рачна машинка за нокти која безбедно ги отсекува ноктите со едноставен допир на копче. Слотот за нокти спречува кожата да дојде во контакт со механизмот за отсекување и е толку безбедна повеќето корисници лесно гледаат настрана. Доаѓа со гаранција за безбедност и задоволство, фиока без неред, батерија на полнење со голем капацитет која трае со месеци помеѓу полнењата и нерѓосувачки челик од хируршки степен кој останува остар за безброј облоги на ноктите. Идеален е за артритични, слаби или стареечки раце и без напор се потстрижува со притискање на копче. Без Напор, Безбедна, Нежна И Без Хаос Операција. Ножот Од Нерѓосувачки Челик Од Хируршки Степен Никогаш Не Треба Острење. Нелизгачки И Пренослив Дизајн. Ја Елиминира Потребата За Поднесување. Батеријата На Полнење Со Голем Капацитет Може Да Трае Со Месеци Помеѓу Полнењата. Вклучува Полнач И Упатство За Употреба.

Главните карактеристики

Избор на клиент