.

.

Бас Атентатор Риболов Наведуваш СА Мали Сенка Атентатор Пливање 1 2 Сол И

Бас Атентатор Риболов Наведуваш СА Мали Сенка Атентатор Пливање 1 2 Сол И

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Има реална форма на риба од мамка и може да се грчи одозгора или да се грчи под површината. Може да биде наместен во стилот На Каролина за бас, пастрмка, црвена риба, снук и други видови. Бас Атентатор 1-1/2 " Шад Атентатор : Неодолива акција во водата . Идеален за таргетирање на панфиш и крапи. Традиционален дизајн на телото во сенка. Привлечни комбинации на бои. 15 пакет.

Главните карактеристики

Избор на клиент