.

.

Модерен Модерен АМ 11М-894УС Се-Во-Едно Компјутер-Интел Пентиум Голд-ГБ РАМ-ГБ ССД-23.8 - Десктоп-Бело

Модерен Модерен АМ 11М-894УС Се-Во-Едно Компјутер-Интел Пентиум Голд-ГБ РАМ-ГБ ССД-23.8 - Десктоп-Бело

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Msi Модерен Модерен AM242 11 M-894 US Се-Во-Едно Компјутер - Intel Pentium Gold 7505 - 4 GB RAM МЕМОРИЈА - 128 GB SSD - 23.8" - Десктоп - Бело - Интел Чип - Windows 11 Pro Msi Модерен Модерен AM242 11 M-894 US Се-Во-Едно Компјутер - Интел Pentium Gold 7505 - 4 GB RAM МЕМОРИЈА - 128 GB SSD - 23.8" - ДЕСКТОП - БЕЛО со пентиум златен процесор Заштедете Време И Направете Ги сите Работи што Сакате да ги Направите за помалку време. 4 МК меморија за непречено мултитаскинг. 128 GB SSD ги одржува активни вашите програми за работа додека вашиот компјутер продолжува од суспензија за неколку секунди. Тоа Е Windows 11 Pro оперативен систем нуди моќна платформа за ефикасно извршување на рутински апликации.

Главните карактеристики

Избор на клиент