.

.

Рингишпил Деца Далах Еднорог Област Килим, Сива Слонова Коска Розова, 3' 3' Круг

Рингишпил Деца Далах Еднорог Област Килим, Сива Слонова Коска Розова, 3' 3' Круг

DEN 592.00

Пристапност
Во достапна форма

Ние се потрудиме да ви обезбедиме точно мерење, но ве молиме да бидете советувани дека постојат некои варијации. Килимите За Деца од рингишпил се наѕираат со моќност користејќи меки, но издржливи синтетички предива за долготрајна убавина и живописна боја дури и кога се подложени на години зафатени мали стапала. Област Килими За Деца. Достапно во повеќе големини.

Главните карактеристики

Избор на клиент