.

.

Нулум Рачно Тафтувана Вилхелмина Област Килим или Тркач

Нулум Рачно Тафтувана Вилхелмина Област Килим или Тркач

DEN 1130.24

Пристапност
Во достапна форма

Овој рачно тафтуван килим, изработен од најдобра волна, се одликува со сложен, модерен стил. Нулум Рачно Тафтуван Тепих Или Тркач Во Областа вилхелмина : Рачно тафтуван Во Индија. Направено од 100 проценти волна. Мос. Платно поддршка. Нема гаранција. Исчистете го местото со благ детергент и вода. Ве молиме запомнете : дигиталните слики и димензиите на производот на нашата веб-страница се што е можно попрецизни. Поради разликите во компјутерските монитори, некои бои на килим може малку да се разликуваат. Должините и ширините може да варираат од објавените димензии. Ве молиме имајте предвид дека постојат некои варијации. Моделите може малку да се разликуваат според избраната форма и големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент