.

.

Жилет Венера ComfortGlide Бел Чај Женска Рачка За Брич + Полнење На Сечилото

Жилет Венера ComfortGlide Бел Чај Женска Рачка За Брич + Полнење На Сечилото

DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Секое полнење На сечилото На венера одговара на секоја рачка За брич На Венера (освен Едноставно Брич За Срамни Влакна На Венера и Венера). Сите Типови На Кожа. 3 СЕЧИЛА : полнењето на сечилото има 3 вградени сечила за мазно, блиско бричење што трае.Венера женски брич ножеви се дизајнирани со телото на жената во умот. Бел ЧАЈ миризливи влага барови.

Главните карактеристики

Избор на клиент