.

.

Пикет Куќа Мебел Калабасас Троседот Во Зелена Боја

Пикет Куќа Мебел Калабасас Троседот Во Зелена Боја

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Пикет Куќа Мебел Калабасас Троседот ги носи деталите и дизајнот што ви се потребни во вашата дневна соба. Тапациран во мека, кадифена ткаенина и поставен на прекрасни нозе од цврсто дрво. Изработени во издржливо гумено дрво и иверица за цврстина со години. Совршен за пријатни филмски ноќи или читање на вашите омилени книги. Софата Калабасас носи модерен пресврт во дизајнот од средината на векот. 85 W x 32 D x 32 H во. Дизајн со чиста линија. Елегантни, геометриски смокинг раце. Тапациран во луксузен кадифе. Длабоко, канал назад. Црни нозе.

Главните карактеристики

Избор на клиент