.

.

Кану На Езерото Сликарство Печатење На Завиткани Платно

Кану На Езерото Сликарство Печатење На Завиткани Платно

DEN 719.84

Пристапност
Во достапна форма

Професионално раширена рачна галерија завиткана во одржливо, не-искривувачко дрво пристигнува подготвено за закачување Изберете достапна големина. За во затворен простор. Кану на сино, розово и виолетово езеро. Изработени од дрво и платно што не се искривуваат. Рачно испружена професионално.

Главните карактеристики

Избор на клиент