.

.

Примарен сребрен Сребрен Златен Тон Кубни Циркони Во И Надвор Обетки Со Обрач Со Тркалезни Шарки

Примарен сребрен Сребрен Златен Тон Кубни Циркони Во И Надвор Обетки Со Обрач Со Тркалезни Шарки

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Покажете го вашиот смел и трендовски стил со овие обетки со обрач во сребро. Овие обетки со дебелина од 2,4 мм имаат кубни цирконски камења со жолто злато за хипнотизирачки изглед. Обезбедено со затворачи за пошта и заклучување.Метална Тежина : 4,09 Грама Тип на накит : Тип На Фино Обетка : Обетки Со Обрач Со Тркалезни Шарки Пол : женско затворање : Пост, Изрез И Заклучување Метал : Сребрена Боја На Сребро : Бело Обложување : жолто Злато-тонирани димензии : 19,69 мм х 19,85 мм, дебелина од 2,4 мм Детали : Тип : Кубни цирконијаколор : чиста форма : Тркалезна Големина : 2ммквантитет : 34 Поставување Накит : Предност Вашиот Предмет Пристигнува Во бесплатна Зелена Кутија За Подароци Со Бел Лак, Совршена За Чување Или Давање Подароци.Земја На Потекло : Индонезија Стерлинг Сребро, Жолто Злато-тон, Цврст, Пост, Изрез и Заклучување, Кубни Цирконија.

Главните карактеристики

Избор на клиент