.

.

5.5 Сина Рачна Базен Ѕид И Подот Чистење Рампа Четка Со Обликувани Рачка

5.5 Сина Рачна Базен Ѕид И Подот Чистење Рампа Четка Со Обликувани Рачка

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Обликуваната пластична рачка помага при брзо и лесно чистење на ѕидовите и подовите на базенот Долготрајни Димензии На подлогата За чистење : 2,5 " H x 5,75"W x 3" L Материјал (s) : пластика 5,75" Четка За Подлога за Чистење. Одлично за чистење на ѕидовите и подовите на базенот. Обликувана пластична рачка. Долготрајна подлога за чистење.

Главните карактеристики

Избор на клиент