.

.

Робо Живи Батерија Напојува Индексирање Пајакот Роботски Играчка-Електронски Миленичиња

Робо Живи Батерија Напојува Индексирање Пајакот Роботски Играчка-Електронски Миленичиња

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Морничаво! Ползи! И Супер Страшно! Новиот Робо Жив Пајак На ЗУРУ Е најстрашното милениче досега. Земете го ако се осмелите, тогаш оставете го да се ослободи за да ги исплашите вашите пријатели со вистинска кожа-индексирање супер брзо движење-и откачено, крзнено тело на пајакот! ЗУРУ Робо Живи Батерии Напојува Индексирање Пајакот Роботски Играчка-Електронски Миленичиња супер брзо трчање способност. Реална Боја . Реални Карактеристики. Роботски Подобрено Движење. Батерија Напојува.

Главните карактеристики

Избор на клиент