.

.

Дервент Двојна Дупка Молив Острилка

Дервент Двојна Дупка Молив Острилка

DEN 255.84

Пристапност
Во достапна форма

Совршен за кога сте надвор и наоколу, овој острилка за близнаци има резервоар и идеален за острење и моливи со голем и мал дијаметар. Струготините се уредно фатени во садот за пробивање. Издржлива пластична конструкција, Транспарентна, Компактна и пренослива.

Главните карактеристики

Избор на клиент