.

.

Официјална 90-Та Прослава на Мики 16оз Порцеланска Кригла

Официјална 90-Та Прослава на Мики 16оз Порцеланска Кригла

DEN 925.76

Пристапност
Во достапна форма

Сите мики поминаа низ годините се на оваа симпатична Колекционерска Кригла!Внатре има 90 години Мики! Ова е задолжително за секој што собира Мики Чаши или едноставно сака да собира Чаши.. Мора да Ме Сакаш малку мики! 90-Та Прослава На Мики 16оз Порцеланска Кригла. Машина за миење садови и микробранова печка безбедно. Изработени од керамички стилски, држи топлина.

Главните карактеристики

Избор на клиент