.

.

Женски Американски Ретро Летен Слаб Летен Стил Алатки Лабава Директно Широка Нога Каубојски Прерамки Комбинезон

Женски Американски Ретро Летен Слаб Летен Стил Алатки Лабава Директно Широка Нога Каубојски Прерамки Комбинезон

DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

83" Должина : 105см/41.20" должина : 111см/43.49" Нешто : 39см/15.58" Колк : 66см/25. Ве молиме контактирајте не во секое време : ) Упатства За Нега : Се препорачува Миење Раце или машина за перење со ниска температура,Миењето Раце би било подобро. Карактеристика : оваа женска чизма сече фармерки со дизајн со среден пораст. Растегливите фармерки се вклопуваат како ракавица, фармерките со чизми ја истакнуваат вашата форма. Лабавото вклопување околу колковите и бутовите обезбедува простор за движење, додека директното сечење на ногата создава рационализирана силуета што и ласка на вашата фигура. Повод : овие фармерки за сечење чизми имаат растегливи, фармерки за нозе со исечени чизми може да се носат со кошули, кошули за култури, дуксери, јакни, високи потпетици, патики итн.34" Нешто : 35см/13. фармерки за жени/фармерки за жени трендовски/фармерки за жени висок струк/фармерки за жени истегнување/фармерки за жени 2023/фармерки за жени искинати/фармерки за жени фармерки со висок струк/сини фармерки за контрола на стомакот. Стил на дечко со директно сечење на ногата за опуштено и удобно вклопување : овие фармерки имаат стил на дечко со директно сечење на ногата што нуди опуштено и удобно вклопување.Големина : С Половината : 78см/30.

Главните карактеристики

Избор на клиент