.

.

Листови Транспарентен Холографски Преклопен Ламиниране Винил Со Големина Самолеплив Ламинат Водоотпорен Винил Налепница Хартија

Листови Транспарентен Холографски Преклопен Ламиниране Винил Со Големина Самолеплив Ламинат Водоотпорен Винил Налепница Хартија

DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Добро гледање : овој производ има холографски ефект, кој ќе го промени изгледот според светлината и аголот, обезбедува убава позадина за вашите налепници, а бојата што ја гледате ќе се промени со аголот и светлината.

Главните карактеристики

Избор на клиент