.

.

Топумт Шестоаголен Природен Кварцен Камен Приврзок Лековит Кристален Ѓердан Од Скапоцен Камен Со Целосна Жица За Жени Мажи

Топумт Шестоаголен Природен Кварцен Камен Приврзок Лековит Кристален Ѓердан Од Скапоцен Камен Со Целосна Жица За Жени Мажи

DEN 286.40

Пристапност
Во достапна форма

краток опис не е достапен Се верува Дека Природниот кварцен кристал им помага на луѓето да се чувствуваат смирени, рамнотежа, трпеливост и мир. Избрани Висококвалитетни Природни кварцни кристали за овој приврзок ѓердан. Каменот ќе биде уникатен и може малку да се разликува по бои и големина бидејќи е природен. Совршени Подароци : Дизајн и рачно изработени со љубов и грижа.

Главните карактеристики

Избор на клиент