.

.

Поедначете ја комплетот за четка за четки за 7-парчиња за убавина

Поедначете ја комплетот за четка за четки за 7-парчиња за убавина

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Пронајдете го вашиот изглед на потпис со еднаков комплет за четки за четки за 7-парчиња за убавина. Овој сет на четки содржи седум различни синтетички, четки без суровост дизајнирани да завршат повеќе различни погледи. Користете ја четката во прав за да нанесете проucирен прав или бронзер низ целото лице. Додадете боја на лицето со четката за руменило. Со четката за бразда, четка за засенчување, четка за измама, четка за веѓа и четка за лагер, можете да создадете зачудувачки изглед на очите. Обидете се со сите наши изедначени четки и комплети за беспрекорно завршено лице. Фото-подготвена убавицата е кинч со еднаков комплет за четки за четки за 7-парчиња за убавина. Еднаква убавина разбира дека убавината не е само длабока кожа. Со голем избор на најновите производи за убавина што ја изедначуваат убавината, ви помага да бидете најдобри вие. Веган и без суровост. Комплетен комплет за четки за шминка за лице. Комплетот вклучува четки за прашок, руменило, бразда, засенчувач, веѓа, размавта и лагерните четки за шминка. Цврст алуминиумски ферул и трајни водоотпорни полимерни рачки.

Главните карактеристики

Избор на клиент