.

.

Детали За Сликата На Мозочните Клетки Шема Ножици Остри Нокти Нерѓосувачки Челик Машина

Детали За Сликата На Мозочните Клетки Шема Ножици Остри Нокти Нерѓосувачки Челик Машина

DEN 271.84

Пристапност
Во достапна форма

Големина : 3,7 см х 5,8 см ( )Класификација : ножици за Нокти, Секач, Ножици Карактеристика : Мултифункционална машинка за нокти : сечење нокти, отворање шишиња, пристапен синџир на клучеви.Сечилата се обликувани и со големина специјално за средување на ноктите со оптимална точност.Цврст нерѓосувачки челик : обезбедува екстремна цврстина спречувајќи свиткување и лизгање.Лесно за чистење.Одличен подарок за вашите семејства и пријатели за да имате одлично искуство со сечење нокти.Материјал : овој производ е изработен од квалитетен метален пакет количина : 1 x клипер за Нокти овој производ може да биде персонализиран. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Детали За Сликата На Мозочните Клетки Шема Ноктите Машина Остар Ноктите Нерѓосувачки Челик Машина.

Главните карактеристики

Избор на клиент