.

.

Електрични Загреани Чорапи, 2200MAH USB Чорапи За Електрично Греење На Полнење Топли Зимски Термални Чорапи За Унизирано Пешачење Кампување Зимско Скијање На Отворено

Електрични Загреани Чорапи, 2200MAH USB Чорапи За Електрично Греење На Полнење Топли Зимски Термални Чорапи За Унизирано Пешачење

DEN 559.84

Пристапност
Во достапна форма

Одговара на 6-13 Сад Големина! Памучните чорапи со долги цевки можат да го покријат телето, широко усогласено, топло и стилско!. Опремена со нежен џеб на батеријата, батеријата не е лесно да се излезе од џебот.Една Големина одговара на сите. Дизајн на кабел за напојување од типот с, удобен за носење без чувство на туѓо тело. Контрола на температурата : 3 нивоа (40℃, 45℃, 50℃). Име на ткаенина : памук. Од градско шетање до пешачење до снежни спортови, практичниот дизајн НА XTWI го прави овој загреан чорап одличен секојдневен додаток. Применлива возраст : Младост (18-40 години). Шиење без коски : Да : рачна глава за шиење без коски. Загрејте Се Цел Ден!. Електричните чорапи Вклучуваат пар литиум полимерни батерии на полнење ОД 2200мах. Главен состав на ткаенина : памук. Број на игли : 200 N. Ние нудиме два различни типа на термални чорапи со моќ банка. Применлив пол : Неутрален/машки/женски. Функција : Апсорбира пот. 100% антистатичка надворешна ткаенина. Греење до 8-16 Часа и целосно полнење околу 9-10 часа. Чорапите за греење помагаат да се подобри циркулацијата на крвта и ја ублажува болката и напнатоста во мускулите.Спречете ги вашите стапала да се изладат. Опис на производот. Унисекс Загреани Чорапи со Просечна Големина. Целосно време на полнење : 3,5 ч; USB полнење.

Главните карактеристики

Избор на клиент