.

.

Caicj Плус Големина Костим За Капење Жени Плус Големина Печатење Ремени Назад Танкини Во Собата Две Костим За Капење Плажа Нане Зелена, Л

Caicj Плус Големина Костим За Капење Жени Плус Големина Печатење Ремени Назад Танкини Во Собата Две Костим За Капење Плажа Нане

DEN 271.84

Пристапност
Во достапна форма

Женска Модна Почва Три Парче Долго Предиво Здолниште Врвка За Влечење Костим За Капење Костими За Капење За Тинејџери Дводелен Оглавник Топгендер : Жени. Сезона : Лето. Повод : Дневно, базен, Море. Материјал : Најлон. Декорација : Никој. Должина На Облека : Редовна. Тип На Шема : Гроздобер Печатење. Стил : Секси, Каузална. Пакетот вклучува : 1 ПАРЧИЊА Костими за Капење (Кои Содржат Подлога За Градите) 80% Полиестер, 20%Спандекс. Триаголник Бикини Врвот. Нега На Облека : Редовно Перење. Препорачуваме Со Ладна Вода. Совршен за лето, забава на плажа, забава во базен, СПА ЦЕНТАР, солариум и така натаму. Повод : Секојдневен,пливање, плажа, спорт, јога, сончање,забава во базен итн.

Главните карактеристики

Избор на клиент