.

.

Sksloeg Scrub Блузи Жените Растеглива Дозвола Мермер Печатени V - Вратот Работна Облека Со Џебови Кошули Нега Работна Униформа, Cyan L

Sksloeg Scrub Блузи Жените Растеглива Дозвола Мермер Печатени V - Вратот Работна Облека Со Џебови Кошули Нега Работна Униформа,

DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

24" должина : 76cm/29.05" ракав : 28см/11.42" Рамо : 58см/22.Модниот дизајн ве прави попривлечни4 јули маица за забави 4 јули маица за жени 4 јули кошули за жени 4 јули маици за жени 4 јули маици за жени плус патриотски маици за маици за патриотски култури за жени американско знаме v Маици за врат за жени 4 јули кошули жени 4 јули кошули жени 4 јули Блузи за жени кошули со американско знаме блузи жени 4 јули маица 4 јули кошули жените изветвена ● удобно за носење : со мешавина од 95% полиестер и 5% спандекс, ќе уживате во униформи за нега што дишат и ве одржуваат ладни додека ги работите тие долги часови и удобно истегнување за да одговараат на облиците на телото од Ситни до плус големина.

Главните карактеристики

Избор на клиент