.

.

Живанши Ле Руж Портер Шлаг Кармин-Беж Муселин 0. оз Кармин

Живанши Ле Руж Портер Шлаг Кармин-Беж Муселин 0. оз Кармин

DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Кармин : - луксузен кармин со чиста завршница. Овој кармин доаѓа во широк спектар на нијанси, од ултра голи до софистицирани, а неговата вистинска кожна футрола додава допир на шик. Живанши Ле Руж Портер Шлаг Кармин - 102 Беж Муселин 0.07 мл Кармин.

Главните карактеристики

Избор на клиент