.

.

Монарх Специјалитети јас во. Акцент Табела, Природно-Бел Метал

Монарх Специјалитети јас во. Акцент Табела, Природно-Бел Метал

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Правите линии и чистите агли и даваат на оваа акцентна маса во Форма На Ц елегантно модерен изглед. Правоаголната маса во природен изглед на дрво е поддржана од бела метална рамка со секундарна полица под масата за погодно поставување на помали предмети. Лизнете ја оваа разноврсна крајна маса под софа или стол за да поставите закуски или мобилни уреди или користете ја како странична маса покрај креветот. Карактеристики акцентна маса во форма на дрво со основа што може да се лизне под софи за погодност,има правоаголна маса со природен изглед на дрво и метална рамка со мала секундарна полица цврста, но доволно лесна за да се помести по потреба.склопување : илустрирани упатства и целиот хардвер се обезбедени за погодност (можеби ќе бидат потребни дополнителни алатки)Спецификации Големина : 25"Потребно Е Склопување : Време На Склопување : 30финиш-основно : процент на природно дрво (%) : 50 готови од сите страни : да-длабочина / ширина : 10"нога - висина : 24,5"должина на ногата : 18"нозе - вклучени (количина) : 1 нозе - завршница : Бел материјал - 1 : материјал за честички - 2 : Металматеријал Боја : Природнопроизвод - Длабочина / Ширина : 10.25"производ - висина : 25.25"должина на производот : 18.25"форма : правоаголник - длабочина / ширина : 8.5"полица - висина : 11"должина на полицата : 5"дебелина на полицата : 0.5"стил : Современи, модерни дрвени видови примарни : гумени дрвени димензии : 18.25" Х 10.25" Х 25.25" - sku : mnrch4624 монарх специјалитети јас 3677 25 во. Акцент Табела, Природно-Бел Метал.

Главните карактеристики

Избор на клиент