.

.

Летни Сончогледи Природно Шпанско Црвено Срна Боксер Честитки И Коверти на

Летни Сончогледи Природно Шпанско Црвено Срна Боксер Честитки И Коверти на

DEN 319.84

Пристапност
Во достапна форма

Честитки И Пликови Пакет од 8 кој раса специфични боксер уметнички дела. Додадете ја оваа шарена за украсување За Лето, Овој Пакет Честитки и Пликови од 8 е Од колекцијата Летни Сончогледи На каролин. Богатства Каролина Печатени Честитка Пакет. Ова е пакет од осум преклопени 5х7 картички и осум соодветни бели пликови. Овие картички се празни внатре за да ја додадете вашата специјална белешка или специјален празничен поздрав. Целосните уметнички картички во боја се отпечатени во нашиот објект во целосна боја на нашиот капак од 80 килограми или 216 GSM. Супер мазната завршница на белите картони навистина ги подобрува уметничките дела на картичката. Секоја картичка доаѓа со соодветен бел плик. Уметничкото дело на картичката е создадено од еден наш домашен креативен уметник или еден од нашите лиценцирани уметници. Ова е од Каролина Богатства Кучиња категорија на производи. Летни Сончогледи Природно Шпанско Црвено Срна Боксер Честитки И Пликови Пакет на.

Главните карактеристики

Избор на клиент