.

.

Беркли Чуппо Топ Вода Рибора, црвена глава, Оз

Беркли Чуппо Топ Вода Рибора, црвена глава, Оз

DEN 208.64

Пристапност
Во достапна форма

Без разлика дали сте воин за викенд или сезонски про, врвот на водата на Беркли Чуппо е лесен за употреба и е дизајниран за употреба околу сите типови плитки покритие во смиреност до необични услови.

Главните карактеристики

Избор на клиент