.

.

чиста сурова и нефилтрирана мед на природата Нејт; Шише со стискање на мечка од 24-мл

чиста сурова и нефилтрирана мед на природата Нејт; Шише со стискање на мечка од 24-мл

DEN 228.16

Пристапност
Во достапна форма

Спакувано во семејно пријателско 24-мл. Мечка шише, 100% чиста сурова и нефилтрирана мед на природата Нејт е совршен засладувач во храна, пијалоци и рецепти, подобрување на природната добрина на секој вкус. За неспоредлив вкус и здравото исхрана, нелиртриниот мед е нежно загреан за да го задржи својот природен број на полен. Чистење на пестициди, хербициди, антибиотици или произведени адитиви и полнила, природата Нејт обезбедува највисок квалитет на стандарди и одржливост во секое шише. Медот на природата Нејт е еден од најчистите достапни, сертифициран без глутен и сертифициран од Оу Кошер. Одговорно извори, темелно тестирано и минимално обработено, медот на природата Нејт ги надополнува пијалаците, печивата и чаеви, како преработена алтернатива за шеќер. Возрасните, тинејџерите и децата можат да уживаат во балансирана исхрана што вкуси одлично во шише со стискање што се истура без леплива хаос. Додадете сладост во животот со 100% чиста сурова и нефилтрирана мед на природата Нејт - исто како што беше наменета природата.

Главните карактеристики

Избор на клиент