.

.

Едноставен модерен 16oz Класичен Тумблер со капак од слама и капакот на флип - вакуум за подароци за патувања, изолирано кафе пиво чаша чаша шише Шема за шише: смрека п

Едноставен модерен 16oz Класичен Тумблер со капак од слама и капакот на флип - вакуум за подароци за патувања, изолирано кафе

DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Едноставниот модерен класичен гушар е двоен иден и вакуум изолиран за да го задржи вашиот пијалок топол или ладен со часови. Чашата доаѓа со две капаци, капа за слама и капакот на флип за да можете да уживате во омилениот пијалок како што сакате. Класиката е направена од 18/10 не'рѓосувачки челик и одговара на повеќето држачи за чаши. Персонализирајте го овој Tumbler со ласерско гравирање на вашето име!. Едноставен модерен 16oz класичен Тумблер со капак од слама и флип - патнички кригла подарок вакуум изолирано кафе пиво чаша чаша шише Шема на шише : смрека планина : вакуум изолирани : едноставни модерни класични тамблери се двојни edидови и изолирани со вакуум, што го одржува вашиот омилен пијалок топол или ладен со часови. Вклучени се 2 капаци : Капакот од слама и капакот на флип - Внатрешно навојно изолиран капа на слама и изолиран флип капак се вклучени со вашата набавка. Премиум 18/8 не'рѓосувачки челик : Тумблер е направен од висококвалитетен, не'рѓосувачки челик од 18/8 храна од 18/8 и е обложена во трајна завршница. Одговара на повеќето држачи за чаши : Обликот на целото патување и класичните гулаби ќе одговараат на сопствениците на чаши со нормална големина. Зошто едноставна модерна : Нашите принципи на дарежливост и извонредност не наведуваат да продаваме квалитетни производи, партнер со други и да донираме над 10% од профитот.

Главните карактеристики

Избор на клиент