.

.

Карирана плоча за истурање на смола од дрво, круг, 12 “

Карирана плоча за истурање на смола од дрво, круг, 12 “

DEN 383.84

Пристапност
Во достапна форма

Подигнете го вашиот следен проект за смола со плочата за истурање на карирана смола. Оваа уникатна дрвена плакета има едноставна кружна форма со вдлабнатини за да се пополни со смола на мод под -под. Користете го комплетот за смола од 2-дел од смола од Mod Podge и мастила за алкохол во Podge за да додадете боја и движење во вашиот дизајн на епоксидна смола или вградете сјај, скапоцени камења и други мали предмети како цвеќиња или фотографии. Оваа плакета е исто така лесна за бојадисување, декопаж, вградување и истурање на акрилна боја. Земете ги снабдувањето со смола на следното ниво кога ја користите плочата за истурање на смола на Mod Podge. Карирана 566444e Необјавена смола од дрво истурање плакета, круг, 12 " : уникатен дизајн - овој едноставен дизајн на кругот е совршен за пополнување со смола од мод и украс со сјај, скапоцени камења, алкохол алкохол и повеќе! 12 "x .31" и е сигурен дека ќе направи уникатен додаток на вашите додатоци за смола. Недовршено дрво - Оваа дрвена плакета е лесна за употреба со смола, но исто така можете да сликате, декопаж, вградување, истурање на боја и многу повеќе. Пар со други производи од смола на Mod Podge - Користете ја оваа плакета со комплетот за смола од 2 -дел од смола Mod Podge за да ја донесете вашата смола уметност во живот!. Доверлив бренд - Плаката за истурање на смола Мод Подџ е дел од класичното семејство на брендовите „Мод Подж“ - обезбедување на уметници и занаетчии совршени производи за секоја занаетчиска потреба!.

Главните карактеристики

Избор на клиент