.

.

Ликвипел Powertek USB C Lightning iPhone Chaber Cable [MFI овластен], 6FT брзо полнење, неонска забава

Ликвипел Powertek USB C Lightning iPhone Chaber Cable [MFI овластен], 6FT брзо полнење, неонска забава

DEN 239.52

Пристапност
Во достапна форма

Воведување на ликвипел Powertek Neon Party Premium USBC на молња полнач за полнач - совршен додаток за вашите уреди за i Phone & i Pad. Со сертифицирани чипови MFI, овој кабел за полнење е дизајниран да испорача долготрајни перформанси. Должината со шест метри е подолга од стандардните кабли со три метри, што ви дава флексибилност да го наплатите вашиот телефон или таблет дома, на каучот, во кревет, во автомобилот или канцеларијата .. Издржливиот зашиен дизајн на овој стилски кабел за полнење гарантира дека ќе издржи дневна употреба и ќе ги задржи вашите уреди наполнети и подготвени да одат. Достапно во 7 живописни неонски бои, можете да го најдете оној што најдобро одговара на вашиот телефонски случај и додава поп возбуда на вашиот стил .. Овој USB C до молња кабел поддржува брзо полнење, што го прави идеален за корисниците на кои им се потребни брзо наплатени уреди. Совршено се спарува со преносен полнач за батерии на батерии за ликвипел Powertek или адаптер за полнач на wallидови, обезбедувајќи ви сигурен и удобно решение за полнење каде и да одите .. Надградете го вашиот кабел за полнење денес и доживејте ја разликата со ликвиелот Powertek Neon Party Premium USBC до молња i Phone & i Pad полнач за полнач. Без разлика дали ви треба замена или само сакате да ја надградите, овој кабел за полнење е совршен избор за кој било i Phone или i Pad. Брзо полнење USBC на молња кабел - брзо ги наплаќа вашиот i Phone и i Pad. Премиум кабел за молња - кабел за полнач за i Phone овластен MFI. Стилски и издржлив дизајн - Неонски забавен најлон кабел со четки за алуминиумски куќишта. Дополнителна долга должина на полначот - кабел за молња од 6ft за i Phone & i Pad, идеален за дома, автомобил и канцеларија. Кабел за живот-гаранција за замена на животниот век без проблеми, за долготрајни перформанси.

Главните карактеристики

Избор на клиент