.

.

Вилушка за салата од Онида Реверсо, не'рѓосувачки челик, парче

Вилушка за салата од Онида Реверсо, не'рѓосувачки челик, парче

DEN 271.84

Пристапност
Во достапна форма

Вилушката за салата од Онида Реверсо има елегантен и директен, остар и смел, класичен дизајн на шипки што е идеален за одржување на вашата кујна струја. Оваа стручно изработена шема е 18/0 не'рѓосувачки челик, што значи дека е екстра трајно и заштитено со 'рѓа. Огледалото на огледалото обезбедува неспоредлив сјај додека се држи тежок во раката. Резултатот? Совршенство. Екстра-избришан не'рѓосувачки челик значи дека овој сребрен сад може да се користи на секој оброк и во секоја машина за миење садови додека го задржува својот брилијантен сјај. Висок квалитет не'рѓосувачки челик. Безбедна машина за миење садови. Reverso Collection нуди разновидни парчиња на отворени акции и комплети за прибор.

Главните карактеристики

Избор на клиент