.

.

Единствени поволни цени за женски патент на џеб лесен класичен класичен бомбардерски јакна

Единствени поволни цени за женски патент на џеб лесен класичен класичен бомбардерски јакна

DEN 479.84

Пристапност
Во достапна форма

Женски патент на џеб лесен класичен класичен бомбардерски јакна, кои се појавуваат во мазната конструкција на бомбашка јакна од тренд, која изгледа одлично, слоевит над вашата омилена облека за незгоден допир на атлетизмот. 100% полиестер. Класичен држач јака. Цврста шема. Женска јакна. Машинско миење ладно. Големина на телото на моделот : Висина : 5ft 4inches, градите : 31 7/8inches, половината : 24инш, колк : 35 7/8inches, моделот носи х-мал. Табела со големина на тело (во инчи). Големина гарнир на градите гарнир на половината - Ширина на рамото. XS (нас 2) - 33 - 25 14 3/4. S (САД 6) - 35 - 27 - 15 1/4. М (САД 10) 37 - 29 - 15 3/4. L (САД 14) - 40 - 32 - 16 3/8. XL (САД 18) - 43 - 35 - 17.

Главните карактеристики

Избор на клиент