.

.

Заштитен покер покер Глобален TGT Tungten Dart Set

Заштитен покер покер Глобален TGT Tungten Dart Set

DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Овие пикадо на брендот за трговски марки се произведени од премиум 85% легура на волфрам, која овозможува потенок барел. Потенкиот барел значи дека можете да ги ставите пикадо поблиску на таблата. Враќањето на легурата на волфрам, исто така, има 3 комплети од 3 жлебови прстени за да обезбеди зафат на 3 различни локации на вратилото, кои ве одржуваат најудобно додека фрлате. Трговска марка покер Глобал TGT Tungten Dart Set : 85% барели од легура на волфрам се екстра тенки. Машински залепен дел на 3 локации. Секоја стрела тежи 26g без вратило или лет. 28g со 3 летови. 3 Шахти со поликарбонат. 3 алуминиумски шахти. Вклучен случај на делукс тенок тврд носач.

Главните карактеристики

Избор на клиент